Ako malé krôčiky spravia veľký (k)rok.. II

15.1.2017

Druhá polovica roka 2016 bude už navždy zapísaná v mojej pamäti ako reštart Dream & live magazínu. Od júla do decembra bol totiž na prvých priečkach mojich myšlienok, radostí aj starostí.. Venovala som mu obrovské množstvo času, energie, nadšenia, vytiahla všetky zásoby nádeje, viery a vytrvalosti, obetovala letnú dovolenku a urobila zjavne kopec chýb, ktoré som sa snažila odpustiť si a poučiť sa z nich so vztýčenou hlavou a pozitívnym prístupom..


Bday girl Angie..

28.12.2016
Let's talk about dreams.. I

Angie vám predstavovať iste nemusím. Je jednou z našich najznámejších a najobľúbenejších foodblogeriek a pri príležitosti jej krásnych okrúhlych narodenín sme sa rozprávali o plnení snov.. ♥

Thanksgiving & Christmas.. in my heart..

6.12.2016
Ako mať Vďakyvzdanie a Vianoce viac ako raz do roka.. ;)

Všimla som si jednu vec.. Až na pár tmavých výnimiek som bola v poslednom čase príliš často až neznesiteľne šťastná (no dobre dobre, až také neznesiteľné to nebolo, teda nie je). Také tie návaly šťastia, (bez podporných látok ;)!) keď máte chuť lietať alebo aspoň nadskočiť a každému v okolí vykričať: I'm so hapyyyy!! (presne ako malá Agnes vo finálnej scénke v Despicable me 2) 

Príbeh jedného časopisu..

30.9.2016

Poznáte tie sny, ktoré sa objavili vo vašom srdci tak dávno, že si to už ani nepamätáte? Možno to zo začiatku ani neboli sny, len semienka záujmu, ktorý prerástol vo vášeň, ktorá sa spojila s narastajúcou túžbou vytvoriť alebo zažiť niečo výnimočné..
Aj takto sa rokmi formujú želania a tie “najtajnejšie” sny.. ktoré niekedy prekvapia aj nás samotných.. :) A tak sa jedného dňa prebudíme a zistíme, že zrazu do seba všetko tak krásne zapadá.. 

Pages