New beginning.. giveaway

30.12.2016

Je to opäť tu.. Rok sa chýli ku koncu, spomíname, rekapitulujeme, ďakujeme a tešíme sa na nový rok, nové začiatky a dobrodružstvá.. Neviem ako vy, no moje plány na sklonku roka ma vždy zvyknú trošku vydesiť.. :) Ale asi to k tomu patrí.. Našťastie si vždy spomeniem na citát "If your dreams don't scare you they are not big enough".. :) 


Ako chutí splnený sen.. v Paríži.. IV

5.6.2016
Časť štvrtá.. Claudia s mamou Renátkou - Prvýkrát v Paríži

Čo je lepšie – byť tým, komu sa plnia sny alebo plniť sny iným? Poviem vám, že užasné je už len byť pri tom.. na mieste, kde sa sny plnia.. šíri sa z toho totiž neskutočná energia! A z toho mi vychádza jediné – sny by sa mali plniť (čo najčastejšie!) – robia svet krajším a ľudí šťastnejších.. 


Jarné fotenie, o akom ste (ani ne-) snívali.. giveaway

28.3.2016
Exkluzívny balíček fotenia spolu s vizážou, stylingom, výzdobou, tlačovinami, doplnkami na mieru a sladkými dobrotami..

Jar je už oficiálne tu a s ňou prichádza aj najväčšia giveaway tohto roka :)! Lebo viete, ktoré je moje úplne najobľúbenejšie ročné obdobie na fotenie :)? Správne - je to JAR.. ♥♥♥
A preto sme pre vás vymysleli niečo špeciálne úplne MEGA! Môžete vyhrať fotenie, o akom ste (ani ne-) snívali - a.k.a. exkluzívny balíček fotenia spolu s vizážou, stylingom, výzdobou, tlačovinami, doplnkami na mieru a sladkými dobrotami.. Postará sa o vás tím odborníkov, aby bolo všetko od začiatku po koniec tip top.. aby ste sa nemuseli o nič starať.. len si to všetko užívali spolu so svojou láskou.. ♥ Bude to zážitok, na ktorý určite nezabudnete!

Be my sweet Valentine.. giveaway

9.2.2016
Čokoládovo-karamelové jabĺčka od La Caramela + pohľadnica na stiahnutie od Vanilkový kaktus design

Aj Vás vždy pred hocijakým sviatkom (aj nesviatkom) pochytí neodolateľná chuť na sladké :)?!? Ja sa takto už druhý rok neviem dočkať (a potom dojesť :D..) valentínskej ružovej edície jabĺčok La Caramela. Sú to totiž tie najlepšie jabĺčka na svete :)!!! Kto ochutnal, vie, o čom hovorím. Kombinácia jemne kyslastých zelených jabĺčok s domácim krémovým karamelom a tou najlepšou belgickou čokoládou je neodolateľná a prudko návyková :).. Ručne, s láskou vyrábané, voňavé a stále krajšie a krajšie! Úprimne, myslím, že nikdy nevyzerali krajšie ako včera, keď sme ich s Jankou chystali na toto fotenie :)..
Inak, Janka je nesmierne milá a usmievavá osôbka a preto je každá návšteva jej obchodíku veľmi príjemným zážitkom. Ako aj včera, 3 hodiny nám ušli ako nič!! No ale zas, kto by sledoval čas medzi takýmito sladkými a voňavými kráskami ("modelkami") :D? Už viackrát som mala možnosť sledovať (aj fotiť) Janku pri práci a vždy je to strašne fajn. Fascinuje ma pozerať sa na to, s akou ľahkosťou Janka jabĺčka pripravuje a zdobí.. vyžaruje z toho nekonečná pohoda.. a keď sa k tomu pridá ešte tá omamná vôňa čokolády a karamelu, ktorú je cítiť v celej miestnosti, mám pocit, že som sa ocitla v sladkom sne.. 
No a keďže sa blíži ten Valentín a vraví sa, že láska prechádza (aj) cez žalúdok, pripravili sme pre Vás a Vašich najdrahších túto sladučkú giveaway.. aby ste si mohli aj Vy dopriať kúsok tohto sladkého zážitku.. 


Something special.. giveaway

18.1.2016
Vešiaky od Lilly Hand Made

Nedávno som sa zamilovala do novej kolekcie vešiakov od Lillya Hand Made. Ak by ste náhodou nevedeli, kto sa za touto značkou skrýva, je to to jemné, vysmiate žieňa z titulky druhého čísla Dream & live magazínu ;)!
Prekrásne handmade vešiaky s čipkou a nápisom boli pôvodne vymyslené ako originálny doplnok na svadbu, ktorý bude spríjemňovať prípravy nevesty a bude sa krásne vynímať na fotkách.. Keďže niektorí z nás už majú svadbu za sebou (prípadne ďaleko pred sebou), podarilo sa mi "ukecať" Niki, aby niečo podobné ponúkala aj pre tých, ktorí práve neriešia svadobné prípravy :).. A tak vznikol náš prvý set pre novodobé princezné, ktoré milujú krásne veci a chcú dopriať trochu originálneho luxusu špeciálnym kúskom vo svojom šatníku.. ;)
Vešiak s bielou čipkou a nápisom "Today I'm going to be a princess" je ako stvorený na kúsky, v ktorých sa cítite ako princezná. Na romantickú večeru, rande či ples sa budete tešiť možno ešte o kúsok viac, keď chytíte do rúk vešiak s čiernou čipkou a nápisom "For the special night", na ktorom budú pripravené šaty na Vašu špeciálnu príležitosť ;)..
No a keďže si túto skvelú vychytávku nechceme nechať len pre seba, vymysleli sme pre vás prvú giveaway tohto roku!!

Endless summer.. giveaway

20.6.2015

Leto máme pred sebou! Aby bolo ešte krajšie a naozaj nezabudnuteľné, máme tu pre vás jedinečnú súťaž :)!!! Napíšte nám svoje letné sny, ktoré by ste si chceli splniť toto leto (pri ktorých vieme byť, aby sme vám vedeli vyčarovať pamiatku na celý život v podobe nádherných fotiek pre radosť) na katka@dreamandlive.eu alebo katka@fotkypreradost.sk
Písať a súťažiť môžete do 31.7., kedy vyhlásime výhercu, ktorého splnenie sna sa objaví ako fotopríbeh v ďalšom čísle Dream & live magazine. 
Zúčastniť sa môžu fanúšikovia facebookovej stránky Dream & live, ktorí dajú dajú like na status so súťažou a budú ho (verejne) zdieľať.
Fotenie a grafiku zabezpečia: Katka – Fotky pre Radosť a Katka - Vanilkový kaktus design.
Pozn.: Výherca získava fotenie, fotky v elektronickej podobe, grafickú prípravu niekoľkých stránok v časopise Dream & live magazine, vrátane konzultácii a korektúr. Fotenie sa uskutoční v období 3.8.-15.9. 
Výherca súhlasí so zverejnením fotografií na prezentačné účely – Fotky pre Radosť a Dream & live.
Výhra nepokrýva náklady na realizáciu letného sna a cestovné náklady fotografa mimo Bratislavy.

Pages