Hello spring!

20.3.2017
#lifelately / čo s jarnou dávkou (de)motivácie..

Ruku hore, ak sa aj vám (a nie raz) stalo, že ste v hlave nosili x vecí, ktoré by ste mali/mohli spraviť, no nevedeli ste sa k nim dokopať! Dúfam, že v tom nie som sama a že vám nám tento článok pomôže trochu sa rozhýbať.. ;)

Thanksgiving & Christmas.. in my heart..

6.12.2016
Ako mať Vďakyvzdanie a Vianoce viac ako raz do roka.. ;)

Všimla som si jednu vec.. Až na pár tmavých výnimiek som bola v poslednom čase príliš často až neznesiteľne šťastná (no dobre dobre, až také neznesiteľné to nebolo, teda nie je). Také tie návaly šťastia, (bez podporných látok ;)!) keď máte chuť lietať alebo aspoň nadskočiť a každému v okolí vykričať: I'm so hapyyyy!! (presne ako malá Agnes vo finálnej scénke v Despicable me 2) 

Girlboss vacation..

30.7.2016

Koncom júla sa vždy trochu zastavím a rekapitulujem.. množstvo premrhaného času (vďaka rozšafnému pocitu à la veď sú prázdniny”..), množstvo nakopenej roboty, ktorú som si počas tých „bezstarostných“ dní odkladala a posúvala.. Snažím sa pozbierať všetky sily, pozitívne energie a rôzne motivácie na to, aby som sama sebe navravela, že tá druhá polovica leta bude lepšia, výkonnejšia a že SAMOZREJME stihnem všetko, čo si zaumienim.. Lebo niekedy musíte klamať aj seba samého, aby ste sa nezbláznili :))..

Let´s think about dreams..

29.6.2016
Don´t let them vanish.. into reality..

Sny (v zmysle - myšlienky a nápady) sú strašne krehunké.. Treba sa o ne starať, treba na ne neustále myslieť, treba ich rozvíjať, treba na nich pracovať.. Inak zmiznú.. Pomaly zaniknú, stratia sa kdesi v šedej realite a odkradnú sa k niekomu inému.. Podobne to opisovala aj Elizabeth Gilbertová v knižke Veľké kúzlo a takto to práve teraz vidím aj ja.. A volám na poplach.. Zhruba po 24 hodinách vo mne totiž zarezonovali 2 otázky zo včera.. no hlavne moje odpovede na ne.. Niekedy stačí tak málo.. Keď sa niekto v správnej chvíli - možno práve v hodine dvanástej - spýta na to, čo práve neriešite, no zistíte, že by ste mali..

Nájsť si čas..

27.4.2016
Ako sa začať kamarátiť s časom a nájsť si čas na veci, ktoré milujete..

Všimli ste si, že v dnešnej dobe nikto nemá čas? Stále sa niekam naháňame, nič nestíhame, máme toľko povinností, že nevieme čo skôr.. problémom číslo jeden sa stáva "nájsť si čas".. Otázka času nás stále trápi, tlačí, stresuje, vytvára vrásky na čele.. A pritom ho máme všetci. Rovnako. Niekto s ním vie narábať lepšie, niekto horšie, no stále si myslím, že čas si vieme nájsť. Keď chceme, alebo lepšie povedané na čo alebo na koho chceme, si čas nájsť vieme..


#oddnesnesolim ;)

1.3.2016

Predstavte si, že by ste zrazu mali čarovnú moc robiť veci, ktoré ste doteraz stále odkladali, nenašli na ne odvahu, čas a pod., len vhodnú výhovorku ;).. no veľmi ste ich chceli, alebo ste po nich aspoň tajne túžili.. 
Predstavte si, že tú čarovnú moc v sebe máte.. Chcete ju v sebe objaviť a vyskúšať :)? Poďte so mnou do malého experimentu.. ;)

Pages