Eshop

Dream & live magazine 2 - Sny... z lásky utkané

Cena: 11 € (vrátane poštovného SK/CZ)

Nové číslo nesie podtitul Sny... z lásky utkané a hlavnou témou je láska, ktorá pomáha plniť sny. Či už je to láska medzi partnermi, mamou a dcérou, láska k životu, k pekným veciam a šatom, levanduli, cestovaniu, krásnej výzdobe, ilustráciám, písaniu či tvoreniu.. je to láska, ktorá týmto ľuďom plní ich sny a ktorá spája všetky články do celku plného pozitívnej energie. Nájdete tu aj niekoľko inšpirácií do bytu a taktiež tipy na nezabudnuteľné dovolenky snov.. ;)

Viac info TU.

182 strán, 135g kriedový papier, obálka 250g, rozmer cca 20x28cm

V tomto čísle bolo použitých takmer 350 fotiek z viac ako 20 fotení pre radosť.

V prípade akýchkoľvek otázok píšte na: katka@dreamandlive.eu

Sny... z lásky utkané + Summer vibes forever

Cena: 19 € (vrátane poštovného SK/CZ)

Ak ešte nevlastníte prvé číslo magazínu Dream & live, je načase to napraviť ;)! Nadčasové číslo s podtitulom Summer vibes forever nesmie chýbať vo vašej knižnici či na pracovnom stolíku, aby vás zalialo slnkom a pozitívnou energiou pri každom listovaní. Posielame v balíčku s novým číslom! Toľko lásky, energie a splnených snov pokope! Skvelá voľba ;)!

V prípade akýchkoľvek otázok píšte na: katka@dreamandlive.eu

Dream & live magazine 1 - Summer vibes forever

Cena: 10 (vrátane poštovného SK/CZ)

V prvom čísle, s názvom Summer vibes forever, sme sa rozprávali s umelkyňou Abbie Puskailer a nakukli do jej útulného ateliéru, zisťovali čo je to niečo, čo spája "slniečka medzi ľuďmi", podľahli sme čaru ružovej a odhalili príbehy 3 krásnych dám, ktoré túto farbu milujú, naučili sme sa myslieť pozitívne s Michalom Hrehušom, zakladateľom I Can Academy, pripravili sme pre vás dobroty s príbehom a vyspovedali aj sympatickú Angie bakes, o cestovaní a balení na dovolenku sme sa rozprávali s Ankou Tásler, naučili sme sa vlastnoručne pripraviť kúsky ako od návrhárov, nakukli do dielničky milých personalizovaných štipčekov - svadobných miniatúriek pod značkou Lillya, odhalili vám naše cestovateľké lásky na celý život a Katka z Fotiek pre Radosť prezradila, ako na perfektné fotky z dovolenky. Toto číslo je zásobárňou slniečka a pozitívnej energie a pričaruje vám leto každým listovaním.
Bonusom sú krásne graficky spracované stránky s obľúbenými motivačnými citátmi ľudí v magazíne a motivačná záložka, ktorá je pribalená ku každému výtlačku Summer vibes forever.

146 strán, 135g kriedový papier, obálka 200g, rozmer cca 20x28cm

V tomto čísle bolo použitých takmer 250 fotiek z viac ako 20 fotení pre radosť.

V prípade akýchkoľvek otázok píšte na: katka@dreamandlive.eu